Aquapark AquaSpinner Rekiny Basen sportowy AquaSzkoła AquaFitness Bilety grupowe Karty prezentowe

AquaSzkoła

Lekcje pływania dla każdego

AquaSzkoła

Otwieramy zapisy do wakacyjnej szkoły pływania!

Doskonała oferta dla osób chcących szybko poprawić swoje umiejętności pływackie lub rozpoczynających swoją przygodę z pływaniem.

Zajęcia odbywać się będą na basenie sportowym codziennie o stałej porze (od poniedziałku do piątku), przez dwa tygodnie turnusu (od 26 czerwca do 7 lipca).

Oswajanie z wodą, nauka i doskonalenie pływania skierowane jest do dzieci od 7 r. życia (podział na grupy wiekowe) oraz dorosłych.

Podczas wakacyjnego kursu pływania poza intensywną nauką pływania mali i starsi pływacy nauczą się podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dodatkowe atrakcje to nauka z wybranym sprzętem, bezpieczne skoki i nurkowanie, ćwiczenia wypornościowe, zabawy z różnorodnymi przyborami.

Poziomy nauczania:

·        Grupa początkująca - osoby, które dopiero zaczynają przygodę z wodą lub które już chodziły na zajęcia na basenie, ale nie potrafią jeszcze samodzielnie pływać bez przyborów

·        Grupa średnio-zaawansowana – osoby posiadające poczucie komfortu w wodzie bez przyborów, tj. potrafią pływać na plecach/pływają „strzałką” na brzuchu z samodzielnym wydechem do wody

 

 

Koszt: 450zł za turnus (10 zajęć od poniedziałku do piątku). Lekcja trwa 45 min. 

Zapisy: odbywają się poprzez wypełnienie formularza. Na poprawnie podany mail z automatu wysyłamy potwierdzenie otrzymania zgłoszenia, następnie należy oczekiwać na informację zwrotną z potwierdzenie rezerwacji i wezwaniem do zapłaty lub odrzuceniem. Prosimy sprawdzić folder Spam.

Uwaga! Zakończyliśmy nabór do AquaSzkoły w systemie semestralnym. Najbliższy nabór na rok szkolny 2023/24 ruszy 1 września. 

 

------------------------------------------------------------- 

Komfortowe lekcje pływania na trzech basenach!

Zajęcia prowadzimy w grupach oraz indywidualnie przez 7 dni w tygodniu. Poranne i wieczorne bloki oraz różne poziomy zaawansowania pozwalają wygodnie wkomponować AquaSzkołę w codzienny plan zajęć. U nas zarówno oswoisz się ze środowiskiem wodnym, jak i zdobędziesz kolejne umiejętności pływackie! Uczymy podstaw oraz doskonalimy we wszystkich stylach pływackich. Realizujemy lekcje dla maluszków od 3 miesiąca życia, dzieci oraz dorosłych. 

Tylko w naszej szkółce w jednym karnecie jest nauka pływania i rekreacja w Aquaparku dla dziecka oraz opiekuna! Każde wejście to aż 105 minut - 40 minut lekcji z instruktorem plus czas na zabawę w aquaparku i przebranie się (30 minut lekcji w przypadku sekcji AquaBobas). Sprawdź szczegóły w REGULAMINIE.   

 -------------------------------------------------------------

 

 

 

Poziomy nauczania Aquaszkoła 2022/23:

P1 - osoby zupełnie początkujące, które nie miały wcześniej styczności z nauką pływania i nie są oswojone z wodą (poruszają się w wodzie przy pomocy sprzętu, (deska , makaron , rękawki).

P2 - osoby bardzo dobrze oswojone z wodą, które potrafią przepłynąć samodzielnie (ręce wzdłuż tułowia),lub strzałką na brzuchu( ręce przed sobą) około 25 m bez przyborów.

P3 - osoby pływające swobodnie stylem grzbietowym i potrafiące wykonać proste ćwiczenia oddechowe do kraula. Grupy na tym poziomie pływają stylem grzbietowym i rozpoczynają naukę stylu kraul.

P4 - Grupy na tym poziomie bardzo dobrze pływają stylami: grzbiet i kraul i rozpoczynają naukę stylu klasycznego (żabki).

P5 - osoby pływające swobodnie stylami: grzbiet, kraul, żabka i potrafiące wykonać proste ćwiczenia do stylu motylkowego (delfin), rozpoczynają naukę stylu motylkowego.

AquaTriatlon - osoby pływające swobodnie wszystkimi stylami: grzbiet, kraul, żabka lub stylem motylkowym. Grupy na tym poziomie realizują treningi pływackie mające na celu korektę drobnych błędów w technice pływania i budujące wytrzymałość oraz wydolność.

AquaBobas - zajęcia dla dzieci od 3 mcy do 4 r.ż., ćwiczenia prowadzone są w formie zabaw. Mają na celu oswajanie z wodą. Obligatoryjne jest wejście rodzica do wody.

AquaBobas Kontynuacja - zajęcia dla dzieci, które uczęszczały minum 2 semestry.

 

 

Masz pytanie? Napisz do nas!

aquaszkola@aquaparkreda.pl

Instruktorzy pływania

Karolina

Łukasz

Jakub R.

Dominik

Patryk G.

Agata

Marek

Mirek

Marcin

Małgorzata

Ania

Aleksandra

Patrycja

Laura

Najczęściej zadawane pytania

Zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości kursantów. Zajęcia grupowe zróżnicowane są pod względem wieku i umiejętności. Grupa dopasowywana jest indywidualnie, każdemu dziecku lub osobie dorosłej, by uczestnik jak najwięcej skorzystał z lekcji.

Na zajęcia grupowe lub indywidualne zapisy odbywają się przez drogę elektroniczną (e-formularz dotyczy zarówno nowych jak i dotychczasowych klientów). Formularz jest dostępny na stronie internetowej www.aquaparkreda.pl w zakładce "Oferta->AquaSzkola ” na czas naboru. 

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o przeczytanie regulaminu! 

Karnet do AquaSzkoły kupujemy w punkcie informacyjnym Aquaparku. Podając imię i nazwisko dziecka, oraz dzień i godzinę na którą jest przypisane.

Zajęcia Aquabobas przeznaczone są dla dzieci od 3. miesiąca do 3 lat. Do AquaSzkoły zapisuje dzieci od 4 roku życia, które w zajęcia uczestnicą w wspólnie z rodzicem. W naszej szkółce wiek 5 lat jest umowną granicą, gdzie dziecko może samo uczestniczyć zajęciach tylko pod opieką instruktora, o ile sumiennie wykonuje jego polecenia. Dlatego ostateczna decyzja zależy o rodziców, którzy najlepiej wiedzą, czy jego dziecko jest gotowe na taki rodzaj lekcji.

Każde wejście to aż 105 minut* zarówno dla uczestnika i jednego opiekuna - z czego 40 minut lekcji z instruktorem + czas na zabawę w aquaparku i przebranie się (30 minut lekcji w przypadku sekcji AquaBobas, 70 min lekcji w przypadku AquaTriathlon).

 Obowiązkowe jest wejście opiekuna na obiekt w przypadku dzieci poniżej 13 r.ż.

 Wyjatek stanowi Wakacyjna Szkoła Pływania*

- Sprawdź szczegóły w Regulaminie.

Zajęcia grupowe obywają się w liczbie:
a) do 10 osób (AquaSzkoła)
b) do 12 osób (AquaBobas)
c) Do 15 osób (AquaTriathlon)

Sprawdź także

Basen sportowy

Film promocyjny

Sekcja AquaBobas

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft