Aquapark AquaSpinner Rekiny Basen sportowy AquaSzkoła AquaFitness Bilety grupowe Karty prezentowe

AquaSzkoła

Lekcje pływania dla każdego

AquaSzkoła

UWAGA! ROZPOCZYNAMY NABÓR DO WAKACYJNEJ SZKOŁY PŁYWANIA!


Dwutygodniowy turnus dla dzieci z roczników 2010-2017! Zapisz dziecko na letnie lekcje pływania - wypełnij formularz online. Zajęcia odbywają się wyłącznie na BASENIE SPORTOWYM od 1 do 12 lipca! Koszt: 450 zł. 


Dostępne miejsca w nowych grupach na bieżąco aktualizowane są w formularzu. Przypominamy, że potwierdzenie rezerwacji miejsca w grupie zostanie wysłane na podany adres mailowy w ciągu 2-3 dni (prosimy sprawdzić skrzynkę Spam).

Uwaga! Nabór do AquaSzkoły rozpoczniemy dopiero 2 WRZEŚNIA!

------------------------------------------------------------- 

 Poziomy nauczania Aquaszkoła :

P1 - osoby zupełnie początkujące, które nie miały wcześniej styczności z nauką pływania i nie są oswojone z wodą (poruszają się w wodzie przy pomocy sprzętu, (deska , makaron , rękawki).

P2 - osoby bardzo dobrze oswojone z wodą, które potrafią przepłynąć samodzielnie (ręce wzdłuż tułowia),lub strzałką na brzuchu( ręce przed sobą) około 25 m bez przyborów.

P3 - osoby pływające swobodnie stylem grzbietowym i potrafiące wykonać proste ćwiczenia oddechowe do kraula. Grupy na tym poziomie pływają stylem grzbietowym i rozpoczynają naukę stylu kraul.

P4 - Grupy na tym poziomie bardzo dobrze pływają stylami: grzbiet i kraul i rozpoczynają naukę stylu klasycznego (żabki).

P5 - osoby pływające swobodnie stylami: grzbiet, kraul, żabka i potrafiące wykonać proste ćwiczenia do stylu motylkowego (delfin), rozpoczynają naukę stylu motylkowego.

AquaTriatlon - osoby pływające swobodnie wszystkimi stylami: grzbiet, kraul, żabka lub stylem motylkowym. Grupy na tym poziomie realizują treningi pływackie mające na celu korektę drobnych błędów w technice pływania i budujące wytrzymałość oraz wydolność.

AquaBobas - zajęcia dla dzieci od 3 mcy do 4 r.ż., ćwiczenia prowadzone są w formie zabaw. Mają na celu oswajanie z wodą. Obligatoryjne jest wejście rodzica do wody.

AquaBobas Kontynuacja - zajęcia dla dzieci, które uczęszczały minum 2 semestry. 

 

 

 

 

 

 

Masz pytanie? Napisz do nas!

aquaszkola@aquaparkreda.pl

Instruktorzy pływania

Karolina

Łukasz

Agnieszka

Dominik

Agata

Marek

Mirek

Marcin

Małgorzata

Ania

Aleksandra

Patrycja

Laura

Kasia

Katerina

Patryk

Najczęściej zadawane pytania

Zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości kursantów. Zajęcia grupowe zróżnicowane są pod względem wieku i umiejętności. Grupa dopasowywana jest indywidualnie, każdemu dziecku lub osobie dorosłej, by uczestnik jak najwięcej skorzystał z lekcji.

Na zajęcia grupowe lub indywidualne zapisy odbywają się przez drogę elektroniczną (e-formularz dotyczy zarówno nowych jak i dotychczasowych klientów). Formularz jest dostępny na stronie internetowej www.aquaparkreda.pl w zakładce "Oferta->AquaSzkola ” na czas naboru. 

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o przeczytanie regulaminu! 

Karnet do AquaSzkoły kupujemy w punkcie informacyjnym Aquaparku. Podając imię i nazwisko dziecka, oraz dzień i godzinę na którą jest przypisane.

Zajęcia Aquabobas przeznaczone są dla dzieci od 3. miesiąca do 3 lat. Do AquaSzkoły zapisuje dzieci od 4 roku życia, które w zajęcia uczestnicą w wspólnie z rodzicem. W naszej szkółce wiek 5 lat jest umowną granicą, gdzie dziecko może samo uczestniczyć zajęciach tylko pod opieką instruktora, o ile sumiennie wykonuje jego polecenia. Dlatego ostateczna decyzja zależy o rodziców, którzy najlepiej wiedzą, czy jego dziecko jest gotowe na taki rodzaj lekcji.

Każde wejście to aż 105 minut* zarówno dla uczestnika i jednego opiekuna - z czego 40 minut lekcji z instruktorem + czas na zabawę w aquaparku i przebranie się (30 minut lekcji w przypadku sekcji AquaBobas, 70 min lekcji w przypadku AquaTriathlon).

 Obowiązkowe jest wejście opiekuna na obiekt w przypadku dzieci poniżej 13 r.ż.

 Wyjatek stanowi Wakacyjna Szkoła Pływania*

- Sprawdź szczegóły w Regulaminie.

Zajęcia grupowe obywają się w liczbie:
a) do 10 osób (AquaSzkoła)
b) do 12 osób (AquaBobas)
c) Do 15 osób (AquaTriathlon)

Sprawdź także

Basen sportowy

Film promocyjny

Sekcja AquaBobas

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft