Pomoc

Karnet do AquaSzkoły kupujemy w punkcie informacyjnym Aquaparku. Podając imię i nazwisko dziecka, oraz dzień i godzinę na którą jest przypisane.

Zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości kursantów. Zajęcia grupowe zróżnicowane są pod względem wieku i umiejętności. Grupa dopasowywana jest indywidualnie, każdemu dziecku lub osobie dorosłej, by uczestnik jak najwięcej skorzystał z lekcji.

Tak, można spotkać nagą osobę np. jak wychodzi z łaźni czy spod prysznica. Niemniej poruszając się między korytarzami należy zakrywać się ręcznikiem.

Nie, po aquaparku nie można biegać ze względu na ryzko poślizgnięcia. 

Karty podarunkowe posiadają okres ważności określony w ofercie sprzedaży, zgodnie z kwotą na karcie: 

150 zł - ważna 6 miesiące
200 zł - ważna 6 miesiące
300 zł - ważna 12 miesięcy
500 zł - ważna 12 miesięcy

 

Tak, szatnia znajduje się na parterze, jest darmowa. Czynna w okresie październik-maj.

Minimalny wzrost to 1,20 m. W pontonie może się znajdywać od 2 do 4 osób. Min. 150 kg na grupę, max. 320 kg na grupę. 

Nie, na naszym basenie woda jest chlorowana.

Nie honorujemy bonu turystycznego, ponieważ Aquaparki nie zostały uwzględnione w programie.

Istnieje możliwość wykupienia pogadanki wraz z oprowadzaniem i ciekawostkami ze świata gadów, w cenie 80 PLN. Pogadanka może być prowadzona dla indywidualnych osób lub grup zorganizowanych ( max. 15 osób). Wtedy biorą Państwo udział w pokazie karmienia i dotknięcia wybranego gada.

Zajęcia grupowe obywają się w liczbie:
a) do 10 osób (AquaSzkoła)
b) do 12 osób (AquaBobas)
c) Do 15 osób (AquaTriathlon)

Wielu odwiedzających odnosi wrażenie, ze niektóre gady są sztuczne. Zapewniamy, że każdy okaz jest prawdziwy, a wyjątek stanowi skóra węża, szkielety gadów oraz wylinki naszych podopiecznych.

Tak. 

Nie, ale z takich pomieszczeń jak łaźnia, grota lodowa, prysznice korzysta się nago. Natomiast w saunie suchej można być okrytym ręcznikiem.

Tak, na hali basenowej znajduje się Shark Bar. Opłata nabijana jest na opaskę, a rozliczenie następuje przy kasie w momencie wyjścia.

Tak, można zapłacić kartą podarunkową. 

Tak, parkingi zewnętrzne: P1, P2, P3 są darmowe. 

Nie, nie posiadamy animacji chyba, że oferujemy zajęcia dodatkowe w pakietach.

Tak. Na hali lotów zawsze znajduje się pracownik- opiekun zwierząt, który oprócz dbania o bezpieczeństwo gościa i zwierząt chętnie podzieli się wiedzą na temat świata papug .

Tak, można kupić bilety online. 

Karta nie jest kartą imienną, wydaną na okaziciela. Kartę można udostępnić innej osobie.

Tak, opłata jest nabijana na opaskę i wynosi 5 zł od osoby za zjazd. 

Nie. Posyłając dziecko do AquaSzkoły, to rodzic musi być świadomy gotowości i dojrzałości dziecka do zajęć.

Rezygnować można w każdej chwili, ale należy pamiętać, iż nie ma zwrotu kosztów za niewykorzystane zajęcia.

Zajęcia odbywają się do poniedziałku do soboty. Od poniedziałku do piątku od 16:15 do 22:00, w soboty od 9:00 do 14:00. Zachęcamy do odwiedzenia pełnego rozkładu zajęć.

Nie, zgodnie z regulaminem zwrotów dokonujemy:

a) na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu - obsługa zwraca 100% wartości wpłaty 

b) na 29 dni- 14 dni przed rozpoczęciem pobytu - obsługa zwraca 50% wartości wpłaty

c) na 13 dni przed rozpoczęciem pobytu - płatność przepada bezpowrotnie 

 

Gadoland znajduje się na parterze, obok akwarium z rekinami, naprzeciwko szatni.

Nie, są to osobne firmy, atrakcje są płatne bezpośrednio przed wejściem do nich. 

Nie, to osobna strefa beztekstylna, od 18 roku życia.

Zgodnie z regulaminem Aquaparku dzieci do lat 12 powinny przebywać na obiekcie razem z opiekunem. Od rodziców zależy, czy będą pływać obok na torze, czy obserwować dziecko np. z niecki basenowej. Rodzice dzieci do lat 4 aktywnie uczestniczą w zajęciach. Zalecamy, aby na pierwszych zajęciach rodzice byli obecni w wodzie, aby pomóc dzieciom w adaptacji w nowym miejscu.

Termin zajęć indywidualnych zależy od dostępności instruktorów oraz wolnych torów na basenie. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy możliwe terminy. W praktyce zajęcia indywidualne odbywają się przed lub po lekcjach grupowych.

Zajęcia Aquabobas przeznaczone są dla dzieci od 3. miesiąca do 3 lat. Do AquaSzkoły zapisuje dzieci od 4 roku życia, które w zajęcia uczestnicą w wspólnie z rodzicem. W naszej szkółce wiek 5 lat jest umowną granicą, gdzie dziecko może samo uczestniczyć zajęciach tylko pod opieką instruktora, o ile sumiennie wykonuje jego polecenia. Dlatego ostateczna decyzja zależy o rodziców, którzy najlepiej wiedzą, czy jego dziecko jest gotowe na taki rodzaj lekcji.

Zgłoszenia grupowe przyjmujemy drogą mailową: grupy@aquaparkreda.pl bądź telefonicznie: 570-998-075.
 

Nie, czepki nie są wymagane.

Do odpowiednich grup kursanci dobierani są pod względem wieku (dzieci) oraz umiejętności. Pierwsze zajęcia pozwolą dobrać odpowiedni poziom oraz ustalić dogodną dla Państwa godzinę. Wszystko zweryfikuje instruktor. Jeśli okaże się, że kursant trafił do nieodpowiedniej grupy, instruktor zaproponuje zmianę grupy.

W AquaSzkole obowiązuje wyłącznie karnet semestralny, koszt wylicza się następująco:

  •  Liczba zajęć w semestrze X 55zł (zajęcia grupowe)
  •  Liczba zajęć w semestrze x 90zł (zajęcia indywidualne opcja 1:1) lub x 80zł (opcja 2:1)

Wyjątek stanowią zajęcia AquaTriathlon oraz Wakacyjna Szkoła Pływania! Sprawdź Cennik.

Aquapark nie honoruje żadnej karty. Jedynie na Basenie Sportowym akceptowane są karty MultiSport, FITPROFIT i FITSPORT, MEDICOVER SPORT.

Dobro zwierząt jest dla nas bardzo ważne. Mimo, że ptaki mają swobodę ruchu i mogą odpoczywać cały dzień to ta godzina przeznaczona jest na drugi posiłek, a my opiekunowie zwierząt sprawdzamy samopoczucie zwierząt, przygotowujemy salę na resztę dnia.

Na terenie Aquaparku należy zaopatrzyć się we własny ręcznik, możliwość wypożyczenia dostępna jest tylko w strefie Aqua SPA & Saunarium.

Kartą podarunkową nie można zapłacić za zabieg lub masaż w Aqua Spa & Saunarium. Dostępne są vouchery na zabiegi oraz masaże. 

Zgodnie z regulaminem nie można wnosić posiłków na halę basenową, można je spożywać na terenie szatni.

Nie, w cenie jest tylko śniadanie, na pozostałe posiłki zapraszamy do restauracji na pasażu handlowym.

W namiotach są gąbki do spania, poduszki oraz koce, a także stolik na telefon itp. 

Każde wejście to aż 105 minut* zarówno dla uczestnika i jednego opiekuna - z czego 40 minut lekcji z instruktorem + czas na zabawę w aquaparku i przebranie się (30 minut lekcji w przypadku sekcji AquaBobas, 70 min lekcji w przypadku AquaTriathlon).

 Obowiązkowe jest wejście opiekuna na obiekt w przypadku dzieci poniżej 13 r.ż.

 Wyjatek stanowi Wakacyjna Szkoła Pływania*

- Sprawdź szczegóły w Regulaminie.

Tak, restauracje znajdują się na pasażu handlowym, wejście znajduje się obok budynku. 

Opiekun osoby niepełnosprawnej korzysta z biletu ulgowego, zgodnie z obowiązującą w danym dniu taryfą.

Przed wejściem ściągamy biżuterię, ponieważ jest ryzyko, że może zaszkodzić zwierzętom na hali.Torby ściągamy również ze względu na bezpieczeństwo ptaków- ryzyko połknięcia lub skaleczenia się zamkiem, suwakiem, ozdobami torby.

Dla bobaska: ręcznik, pieluszka wodoodporna, klapki jeśli już maszeruje.

Dla starszych uczestników: kostium kąpielowy, okularki, klapki, ręcznik. Czepek jest nieobowiązkowy.

Namioty znajdują się bezpośrednio przy pokojach na plaży.

Nie ma konieczności zgłaszania nieobecności na zajęciach grupowych. W przypadku posiadania karnetu Wariant I (czyt. Regulamin) z czasem dodatkowym i opiekunem, gdy klient nie ma możliwości stawienia się do AquaSzkoły na zajęciach na basenie, dopuszczalne jest wykorzystanie wejścia na teren Aquaparku, w godzinach otwarcia obiektu w danym dniu przez uczestnika oraz jedną osobę pełnoletnią na: 105 min (dotyczy karty wejścia wykupionej dla dziecka), 60 min (dotyczy karty wejścia wykupionej dla osoby dorosłej).

W przypadku posiadania karty AquaBobas, możliwe jest wykorzystanie opuszczonych zajęć w formie wejścia na teren Aquaparku w dni powszednie, z wyłączeniem świąt, w terminie ważności karty. W przypadku posiadania karty wstępu na basen sportowy Wariant II – nie ma możliwości odrobienia zajęć.

Dla posiadaczy karty wstępu na zajęcia indywidualne, możliwe jest odrabianie maksymalnie dwóch opuszczonych zajęć po uprzednim zgłoszeniu, najpóźniej jeden dzień przed zajęciami. W przypadku niezgłoszenia nieobecności na zajęciach, nie będzie możliwości odrobienia i przeniesienia zajęć na inny termin.

Nie można zapłacić kartą podarunkową za masaż lub zabieg. Posiadamy specjalne vouchery na masaże lub zabiegi.  

Zgłoszenia grupowe przyjmujemy drogą mailową: grupy@aquaparkreda.pl bądź telefonicznie: 570 998 075.

Zgodnie z regulaminem nie później niż 60 min przed jego zamknięciem. 

Tak. Obiekt jest przyjazny dla najmłodszych. Posiadamy windę, wózkarnię, przewijaki, kojce.  Pokój dla matki z dzieckiem.

 -Zapytaj pracownika obiektu o lokalizację.

 

Tak, jest taka możliwość.

W każdy I i III czwartek miesiąca (na Facebooku jest harmonogram aktualnych wydarzeń), w godzinach od 17:00-19:00 odbywa się także cykliczne wydarzenie pt. "Czwartkowe obiadki u gadów". Właściciel i opiekun zwierząt oprowadza odwiedzających po wystawie zwierząt egzotycznych, omawia wybrane gatunki i ciekawostki z ich świata oraz karmi wybrane gady. W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 20 osób, a cena za bilet to 35 pln/osoba. Podczas cyklicznego eventu wystawa jest niedostępna dla innych zwiedzających. Należy pamiętać, że w tym czasie dzieci i młodzież do 14 roku życia mogą przebywać na wystawie wyłącznie w obecności opiekuna.

 

Harmonogram karmień do końca roku 2023 można znaleźć tutaj:

Harmonogram karmień

Minimum dwa duże ręczniki, klapki i dobry humor :)

Nie, świat saun jest strefą beztekstylną i nie można przebywać w strojach bądź wbieliźnie. Takie saunowanie jest niehigicznie i szkodliwe dla zdrowia, ponieważ w saunach jest od 80 do 100 stopni, co może spowodować odbarwienia materiału, a nawet skórne poprzenia. 

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy z nas jest inny, każdy ma swoje, osobiste tempo uczenia się i zdobywania nowych umiejętności. W naszym systemie nauczania pływania najpierw budujemy solidny fundament i oswajamy uczestników ze środowiskiem wodnym. Wraz z upływem czasu i doskonaleniem umiejętności pływackich uczestnicy poznają kolejne style pływackie, a według umiejętności ukierunkowani są na zdobycie Karty Pływackiej, czy w przyszłości patentu ratownika.

Karta upominkowa umożliwia zakup dowolnego biletu do Aquaparku Reda, Aqua Spa&Saunarium oraz Papugarni i Gadolandu z aktualnego cennika oraz dokonania dopłaty.

Kartą można płacić kilkakrotnie w okresie ważności karty do momentu wykorzystania środków. 

Kartą podarunkową nie można płacić za towary i usługi gastronomiczne na obiekcie oraz towary w strefie Aqua Spa&Saunarium - jest to rozliczane osobno gotówką lub kartą płatniczą przy wyjściu w kasie biletowej obiektu.

Istnieje bilet rodzinny uprawniający do wejścia na strefę gadów dla dwóch dorosłych i minimum 1 dziecka. Nie ma limitu czasowego, więc na wystawie można przebywać w godzinach otwarcia, tj. 10:00-18:00. Koszt biletu rodzinnego to 15 PLN/ osoba. Dzieci do 12 roku życia na strefę gadów muszą wejść z opiekunem.

Na zajęcia grupowe lub indywidualne zapisy odbywają się przez drogę elektroniczną (e-formularz dotyczy zarówno nowych jak i dotychczasowych klientów). Formularz jest dostępny na stronie internetowej www.aquaparkreda.pl w zakładce "Oferta->AquaSzkola ” na czas naboru. 

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o przeczytanie regulaminu! 

Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00-14.30, 15:30-18:00.

 

Nie, można korzystać w godzinach trwania doby hotelowej (15:00-11:00) oraz w godzinach otwarcia aquaparku.

Personel wydaje rzeczy znalezione po identyfikacji ich przez właściciela w okresie do 7 dni od daty pozostawienia.

Brak elementów do wyświetlenia
Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft