Papugarnia Gadoland Crazy Carts Planeta VR i Kino 7D Cukrownia Edu Fun Restauracje, sklepy i inne

Gadoland

Poznaj egzotyczny świat gadów, płazów i pajęczaków 

Gadoland

Egzotyczne zwierzęta z całego świata są już teraz na wyciągnięcie ręki!

Podczas wizyty w Gadolandzie, można stanąć oko w oko z największymi wężami świata, zobaczyć różnokolorowe jaszczurki i żaby, a także podziwiać olbrzymie ptaszniki. Istnieje możliwość wykupienia "pogadanki", podczas której dowiemy się wielu ciekawostek ze świata zwierząt, a także dotkniemy i sfotografujemy wybranego gada.

Dodatkowym atutem jest uczestnictwo w pokazie karmienia krokodyli bądź jaszczurek. Już teraz możesz przekonać się na własnej skórze jak wyjątkowe i mistyczne są to zwierzęta. 

 

UWAGA!

Informujemy, że na chwilę obecną, na ekspozycji nie ma następujących zwierząt: Krokodyl krótkopyski (Osteolaemus tetrapsis), Kajman okularowy (Caiman crocodilus), Waran leśny (Varanus salvator). Jesteśmy w trakcie budowania nowych zbiorników i niedługo pojawią się na wystawie! Bardzo prosimy o wyrozumiałość!

Godziny Otwarcia

Codziennie 10:00-18:00

 

Cennik

Bilet ulgowy/rodzinny* 15 PLN/osoba

Bilet normalny: 20 PLN/osoba 

Dzieci do lat 3 BEZPŁATNIE

*Bilet rodzinny - Rodzina od 3 osób, minimum 1 dziecko w wieku od 3 do 18 lat 

 Możliwość wykupienia pogadanki: 60 PLN/ grupa do 15 osób (po wcześniejszym kontakcie lub rezerwacji)

Masz pytanie? Zadzwoń do nas!

tel. 511 511 551

Nasze zwierzęta

Węże

Kamelony

Krokodyle

Legwany

Warany

Agamy

Gekony i pozostałe jaszczurki

Pajęczaki

Płazy

Owady i pozostałe

Żółwie

Najczęściej zadawane pytania

Gadoland znajduje się na parterze, obok akwarium z rekinami, naprzeciwko szatni.

Istnieje bilet rodzinny uprawniający do wejścia na strefę gadów dla dwóch dorosłych i minimum 1 dziecka. Nie ma limitu czasowego, więc na wystawie można przebywać w godzinach otwarcia, tj. 10:00-18:00. Koszt biletu rodzinnego to 15pln / osoba. Dzieci do 12 roku życia na strefę gadów muszą wejść z opiekunem.

Istnieje możliwość wykupienia pogadanki wraz z oprowadzaniem i ciekawostkami ze świata gadów, w cenie 60 PLN. Pogadanka może być prowadzona dla indywidualnych osób lub grup zorganizowanych ( max. 15 osób). Wtedy biorą Państwo udział w pokazie karmienia i dotknięcia wybranego gada.

Wielu odwiedzających odnosi wrażenie, ze niektóre gady są sztuczne. Zapewniamy, że każdy okaz jest prawdziwy, a wyjątek stanowi skóra węża, szkielety gadów oraz wylinki naszych podopiecznych.

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft